Pro školy a školky

OTHER_06Fotografujeme ZŠ/MŠ/SŠ i promoce VŠ. Nabízíme Vám nafocení portrétu dětí, učitelů i skupin.

Jelikož vlastníme veškerou aparaturu a její rozestavění netrvá déle než 25 minut, doporučujeme pořízení fotografií přímo u Vás ve škole. Nemusíte mít tak starosti, jak se dopravíte do ateliéru.

Fotíme nejen klasické ročníkové fotografie, ale i besídky, sportovní akce, soutěže či divadelní představení atd..

Fotografie je možné opatřit logem, či nápisem školy/školky. Všechny fotografie jsou Vám zároveň dodány na 1×DVD pro potřeby školy/školky. Fotografie jsou dodávány v maximálním rozlišení, na žádost je možné změnit rozlišení u fotografií na požadovanou velikost.

Abychom Vám vyšly maximálně stříc, nabízíme Vám několik variant, pokud Vám nevyhovuje ani jedna z nabízených prosím kontaktujte nás.

Nabídka vhodná pro školky

Varianty skupinových foto tříd

Varianty jednotlivců

 

Pro doobjednání fotografií je nejjednoduší použít popis, který je vytisknut na zadní straně fotografie. Tento popis je přítomen na formátech 9×13 a 10×15. Podle obrázku níže je možné napsat doobjednávku. Doobjednávka musí obsahovat čtyři základní informace, a to číslo fotografie, motiv, kusy a rozměr. Pokud je informace na zadní straně neúplná, stačí pořídit kopii doobjednávané fotografie a připsat počty, rozměry.
Popis zadní strany fotografie
Na formát 15×20 není z technologického hlediska možné dané udaje natisknout.
V případě nesrovnalostí mi napište.

Nabídka vhodná pro školy

Pro potřeby školy je možné dodat fotografie na DVD.

Ukázky:

Ukázka rozměru při tisku

Komentáře jsou zakázány.